PLAVI FORUM


Join the forum, it's quick and easy

PLAVI FORUM
PLAVI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SVE UCENIKE, OBAVEZNO PROCITATI -PRAVILA-

Ići dole

ZA SVE UCENIKE, OBAVEZNO PROCITATI -PRAVILA- Empty ZA SVE UCENIKE, OBAVEZNO PROCITATI -PRAVILA-

Počalji od Gretta Ned Nov 17, 2013 1:10 pm

Dragi moji sadasnji i buduci ucenici!


Dosli ste na ovaj forum sa zeljom da naucite neki jezik. Ozbiljne namere podrazumevaju redovan medjusoban kontakt izmedju ucenika i profesora. Svako od nas ima svoj zivot pored foruma i ucenja, ali ovde su u glavnom odrasle, zrele osobe koje znaju sta je odgovornost, pa se od njih i ocekuje takav pristup ucenju. U protivnom, gubi se smisao i ozbiljnost namere za ucenjem, cemu sledi zakljucavanje teme tog ucesnika.

Zbog toga vas molim da najmanje jednom nedeljno kontaktirate samnom ovde, kako bismo mogli da utvrdimo eventualna pitanja, zadatke ili ispravke. Naravno da je moguc i pozeljan cesci kontakt. Ukoliko idete negde na odmor ili ste bolesni, molim vas da me obavestite, da necete neko vreme da se javljate. Ako se desi da se neki ucenik bez najave, ne javi duze od nedelju dana, njegova tema ce biti zakljucana i stavljena u neaktivne teme. Molim vas da ovo primite k znanju i da se drzite toga.

STAROSNA GRANICA: Od 25 godina!

Ucenici koji su mladji od 25 godina mogu u izuzetnim slucajevima da budu primljeni u skolu, ali praksa je pokazala da nemaju dovoljno odgovornosti i ozbiljnosti da ispune trazene uslove. U tim slucajevima profesor odlucuje pojedinacno o svakome.

Molim vas da otvorite svoju temu tamo gde zelite nesto da naucite. Nemojte zaboraviti da stavite avatar. Takodje vas molim, da simke koje stavite na You Tube ili slican portal, a koji pokazuju vase uradjene zadatke i vezbe, ostavite da budu svima dostupni (public), kako bi oni koji citaju teme, mogli da prate nastavu. Te snimke, molim vas, trajno ostavite tamo.


Unapred se zahvaljujem na razumevanju za ove molbe.
GRETTA



CHAT:
Ako neko zeli da me nesto pita ili da porazgovara samnom o necemu u vezi sa nastavom, moze na svojoj temi da zakaze chat sa mnom, da mi predlozi dan i vreme, pa da se dogovorimo onda. Povremeno cu i ja zakazivati chat sa po nekim ucenikom da bih ga ispitala nauceno gradivo.
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu