PLAVI FORUM


Join the forum, it's quick and easy

PLAVI FORUM
PLAVI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

00-OBAVEZNO PROCITATI! -PRAVILA-

Ići dole

00-OBAVEZNO PROCITATI! -PRAVILA- Empty 00-OBAVEZNO PROCITATI! -PRAVILA-

Počalji od Gretta Pon Dec 05, 2011 1:16 pm


Dragi moji sadasnji i buduci ucenici! Dosli ste na ovaj forum sa zeljom da naucite nesto vise o muzici, bilo da se radi o sviranju, pevanju ili o muzickoj teoriji. Ozbiljne namere podrazumevaju redovan medjusoban kontakt izmedju ucenika i profesora. Svako od nas ima svoj zivot pored foruma i vezbanja, ali ovde su u glavnom odrasle, zrele osobe koje znaju sta je odgovornost, pa se od njih i ocekuje takav pristup ucenju. U protivnom, gubi se smisao i ozbiljnost namere za ucenjem, cemu sledi zakljucavanje teme tog ucesnika.

Zbog toga vas molim da se najmanje jednom nedeljno javite ovde sa uradjenim zadacima, kako bismo mogli da radimo na eventualnim pitanjima, vezbama ili ispravkama. Naravno da je moguc i pozeljan cesci kontakt. Ukoliko idete negde na odmor ili ste bolesni, molim vas da me obavestite, da necete neko vreme da se javljate. Ako se desi da se neki ucenik bez najave, ne pojavi duze od nedelju dana, njegova tema ce biti zakljucana i stavljena u neaktivne teme. Molim vas da ovo primite k znanju i da se drzite toga.

Takodje vas molim, da prilikom prijave odgovorite na sledeca pitanja koja ce mi pomoci da odredim vas program za vezbanje:
1) Da li posedujete instrument i koje je marke?
2) Da li imate neko muzicko obrazovanje ili iskustvo?
3) Da li znate da citate note i u kom kljucu?
4) Koliko godina imate?
5) Koju vrstu muzike zelite da svirate?
Unapred se zahvaljujem na razumevanju za ovu molbu
Gretta


Snimke stavljajte na You Tube, oni treba da budu javno dostupni (PUBLIC).

Molim vas da snimke NE BRISETE, bez obzira na kritiku koju cete dobiti od profesora.

Oni moraju da budu STALNO dostupni.Brisanje podignutog materijala na You Tube steti forumu, jer tako ostali ne mogu da prate nastavu i to je razlog za ukidanje naloga ucenika.


CHAT: Ako neko zeli da me nesto pita ili da porazgovara samnom o necemu u vezi sa nastavom, moze da zakaze chat sa mnom na svojoj temi, da mi predlozi dan i vreme, pa da se dogovorimo kome sta odgovara. Povremeno cu i ja zakazivati chat sa po nekim ucenikom da bih ga ispitala nauceno gradivo.


Poslednji put izmenio Gretta dana Pon Okt 05, 2020 5:50 pm, izmenio ukupno 28 puta
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu