PLAVI FORUM


Join the forum, it's quick and easy

PLAVI FORUM
PLAVI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

5 posters

Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Gretta Pet Apr 13, 2012 2:42 am

Ha? Vidi kako je svet mali. Bas interesantno! Hvala na pohvali. Very Happy
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od bokismoki Čet Apr 12, 2012 11:35 pm

Svaka cast na biografiji,ja pre mesec dana bio u becu imam tu neku prijateljicu.
bokismoki
bokismoki

Bik Broj poruka : 184
Points : 495
Reputation : 1
Datum upisa : 23.10.2011
Godina : 49

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Gretta Sre Apr 04, 2012 11:47 pm

Jao! 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Smilie
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Plavi Sre Apr 04, 2012 7:04 pm

a tek stidljivaaaaaaaaaaaaaaa???????Very Happy:D
Plavi
Plavi

Ribe Broj poruka : 203
Points : 12973
Reputation : 42
Datum upisa : 24.09.2010
Godina : 79

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Gretta Sre Apr 04, 2012 3:15 am

Eto, sada sam opet pocrvenela.... Embarassed
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Plavi Pon Apr 02, 2012 11:09 am

Patko ::OVU BIOGRAFIJU SAM PROCITAO S PAZNJOM I VELIKA MI JE CAST STO JE MOJA UCITELJICA. Very Happy
GRETA JEDNOSTAVNO CU RECI "SVAKA TI CAST"

e da , zaboravio sam da kazem....a tek sto kuvaaaaaaaaaaa...... cheers Very Happy
Plavi
Plavi

Ribe Broj poruka : 203
Points : 12973
Reputation : 42
Datum upisa : 24.09.2010
Godina : 79

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Gretta Sub Mar 31, 2012 1:16 am

Hvala ti Patko, ali i meni je cast i veliko zadovoljstvo da imam tako odgovornog, talentovanog i vrednog ucenika kao sto si ti. Very Happy
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Patko Sub Mar 31, 2012 1:06 am

OVU BIOGRAFIJU SAM PROCITAO S PAZNJOM I VELIKA MI JE CAST STO JE MOJA UCITELJICA. Very Happy
GRETA JEDNOSTAVNO CU RECI "SVAKA TI CAST"
Patko
Patko

Broj poruka : 713
Points : 964
Reputation : 6
Datum upisa : 07.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Gretta Čet Mar 29, 2012 12:09 am

Naravno da te necu grditi, Admina nikada nije dobro naljutiti... Very Happy
Gretta
Gretta

Vaga Broj poruka : 12552
Points : 18066
Reputation : 135
Datum upisa : 14.12.2010
Godina : 105
Lokacija : Pala s Marsa

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Admin Sre Mar 28, 2012 9:27 pm

Posto je nasa draga prof Gretta jako skromna, ja cu napisati nekoliko rijeci o njenoj biografiji...Gretta je nase gore list, , rodjena beogradjanka ali vec dugo zivi i radi u Becu. Potice iz muzicke porodice u kojoj se oduvijek gajila ljubav prema muzici i umjetnosti..Expert je za drago kamenje, zaljubljenik u astrofiziku i umjetnicko klizanje...Jako skromna i ponekad  neshvacena Very Happy, ali zato velikodusna i spremna da pomogne svima  kojima je pomoc potrebna...naravno, muzicka...Very Happy..za one koje zanima ovo je samo deo njene muzicke biografije ....

OBRAZOVANJE
- Niza muzicka skola u Beogradu
- Srednja muzicka skola u Beogradu
- Konzervatorijum za muziku u Becu

KONCERTI
- Koncert za dva klavira i orkestar u koncertnoj hali becke filharmonije odakle se prenosi Novogodisnji koncert
- Klavirski solo koncerti u sali muzickog akademskog teatra
- Orguljaski koncerti u crkvama svetog Stefana, svetog Marka, svetog Avgustina i drugih, u Becu.
- Redovni godisnji klavirski koncerti u dobrotvorne svrhe u manastiru Gaming u donjoj Austriji
- Solo koncerti na harfi sa mladim beckim filharmonicarima na gostovanju u Svajcarskoj.
- Nastupi kao dirigent na Salcburskim letnjim igrama i u beckom Raimund teatru.

TAKMICENJA
- Prvo mesto na takmicenju kompozitora za orgulje u Sankt Peltenu u donjoj Austriji
- Prvo mesto na takmicenju izvodjenja orguljskih kompozicija Johana Sebastiana Baha u Lihtenstajnu.
- Prvo mesto na takmicenju harfista u oblasti izvodjenja modernih balada na harfi u Londonu.
- Prvo mesto na takmicenju klavirskih korepetitora za solo pevace u Insbruku, Austrija
- Prvo mesto na takmicenju izvodjenja sopstvenih kompozicija u Djenovi, Italija.
- Drugo mesto na takmicenju klavirskih korepetitora za balet u Ljubljani, Slovenija
- Drugo mesto na takmicenju profesionalnih orguljasa u Nürnbergu, Nemacka.
- Trece mesto na takmicenju izvodjenja narodnih muzickih dela Srbije, Izraela i Austrije u New Yorku, USA
- Trece mesto na takmicenju programiranja elektronskih bubnjeva, New York, USA
- Cetvrto mesto na takmicenju crkvenih horova, sa horom crkve svetog Stefana u Lincu, gornja Austrija.

DISKOGRAFIJA
- Back ground vocal u produkcijama austrijskog pevaca Rainharda Fendricha, Bec, Austrija
- Aranzmani u produkcijama nemacke kuce SONY
- Programiranje elektronskih bubnjeva u produkciji nove verzije Bily Joela „My life“, New York USA
- Kompozicija, vocals, keyboards, aranzman i produkcija CD-a u saradnji sa pevacem Sasha i gitaristom Mick Taylor (Rollingstones), New York, USA

itd, itd.....nisam je pitao da li je nekad ucestvovala na nekom takmicenju na kom nije dobila medalju ali sudeci po ovom takvih je malo....jednostavno ne voli da gubi...Very Happy...zato je cuvajte, pazite i slusajte, jer ovo sto radi je jedinstveno na internetu, bar na ovim nasim prostorima...oni koji ne budu to postovali nece biti tolerisani ni od strane profesorke ni od strane administracije...ovo je njen kutak, ovde ona odlucuje o izboru kandidata i nacinu rada....njena se ne porice i ne dovodi u sumnju a oni kojima njen metod ne odgovara slobodni su potraziti sebi drugog profesora muzike..

eto toliko....nadam se da me gretta nece zbog ovog grditi....
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 9
Points : 83
Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2010

https://plavi.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE  -   KO JE PROF GRETTA??? :D Empty Re: 01-ZA SVE NOVOPRIDOSLE - KO JE PROF GRETTA??? :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu